Jak se můžete přihlásit?

Pokud jste se rozhodli pro některý z našich kursů, bude třeba absolvovat prohlídku u praktického lékaře za účelem zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel. Formulář „Žádost“ a „Potvrzení zdravotní způsobilosti“ , obdržíte v autoškole v provozní době, v recepci Média po celý den. Pokud chcete zrovna vyplnit a následně vytisknout přihlášku a potvrzení o zdravotní způsobilosti, můžete pokračovat v sekci přihláška.

Formuláře ke stažení.

ikonka RTF ikonka RTF
STÁHNOUT Žádost 1/2 STÁHNOUT posudek 1/2
STÁHNOUT Žádost 2/2 STÁHNOUT posudek 2/2
Žádost
(formát PDF)
Posudek o zdravotní způsobilosti
(formát PDF)

Na razítku lékaře musí být čitelné jméno lékaře (strojem, tiskacím písmem). Dále musí být na razítku uveden text „praktický lékař“. Podle zákona 361/2000 Sb. smí Vaši žádost potvrdit registrující praktický lékař, lékař zařízení závodní preventivní péče nebo kterýkoli praktický lékař.

Vyplněnou přihlášku je potřeba doručit do autoškoly a domluvit se na zahájení (opět v provozní době), popř. ji můžete opět předat v recepci Média. V tom případě nás kontaktovat telefonem, popř. e-mailem.

Po předání vyplněné žádosti a zaplacení kurzovného, popř. po uzavření dohody o splátkách a zaplacení 1.splátky je žadatel zařazen do výcviku.

Přihlásit se můžete osobně v kanceláři v provozní době:

Den Dopoledne Odpoledne
Pondělí 16,30 – 17,00
Úterý 16,30 – 17,00
Středa 16,30 – 17,00
Čtvrtek 16,30 – 17,00